Konuşmacılar


M. Ufuk Abacıoğlu
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 13. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Candan Abakay
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Orofarenks Kanserlerinde Güncel Tedaviler (HPV+/-, Çalışma Sonuçları, Kurtarma Tedavileri, Olgular Eşliğinde)
Başlangıç Saati
11:10
Bitiş Saati
12:00
Hilal Acar
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 8. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon doz dağılımına etki eden faktörler: hastada
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Emel Ada
Turkey
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Fulya Ağaoğlu
Turkey
Brakiterapi Akşamı
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Taner Akalın
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Patoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Deniz Akata
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Züleyha Akgün
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Olgu Eşliğinde Beyin Metastazlarına Yaklaşım
Başlangıç Saati
12:15
Bitiş Saati
12:45
Fadime Akman
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 12. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Açılış
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:10
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Değerlendirme ve Kapanış
Başlangıç Saati
14:20
Bitiş Saati
14:30
Müge Akmansu
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
13:15
Bitiş Saati
13:45
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
12:30
Bitiş Saati
13:00
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Gamze Aksu
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*Mide Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları
Başlangıç Saati
10:30
Bitiş Saati
11:00
Serap Akyürek
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 5. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatörler
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:05
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
10:05
Bitiş Saati
10:30
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatörler
Başlangıç Saati
13:45
Bitiş Saati
14:00
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyasyon Onkolojisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Senem Alanyalı
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
L. Zümre Arıcan Alıcıkuş
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*GİS Tümörleri Radyoterapisinde Beslenme
Başlangıç Saati
12:30
Bitiş Saati
13:00
Pelin Altınok
Turkey
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Ciddi Yan Etkiler ve Rehabilitasyon
Başlangıç Saati
13:10
Bitiş Saati
14:00
Musa Altun
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
10:10
Bitiş Saati
11:00
Yavuz Anacak
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
Konuşmacı
*Açılış ve tanıtım
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
Konuşmacı
*Radyoterapinin tarihsel gelişimi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 2. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ayın Konuğu: Prof. Edward Halperin
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyasyon Onkolojisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 15. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ayın Konuğu: Dr. Mutlay Sayan
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Zafer Arık
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Tıbbi Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Işık Aslay
Brakiterapi Akşamı
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Banu Atalar
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Oligometastatik Kavramı ve Radyoterapinin Tirozin Kinaz İnhibitörleri ve İmmün Tedaviler ile Kombine Kullanımı
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Ayın Konuğu: Dr. Mutlay Sayan
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Eda Ataseven
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Adnan Aydıner
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Tıbbi Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Beril Balcı
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Fatih Biltekin
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 3. Hafta
Konuşmacı
*İyonizan radyasyon kavramı ve X ışınlarının elde edilmesi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 13. Hafta
Konuşmacı
*SBRT
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Sümeyra Duru Birgi
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Elif Bolat
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Yasemin Bölükbaşı
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
*Son çalışmalar eşliğinde jinekolojik brakiterapi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 15. Hafta
Konuşmacı
*Brakiterapi fiziğinin temelleri
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Neslihan Cabioğlu
Turkey
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Genel Cerrahi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mustafa Cengiz
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
12:15
Bitiş Saati
12:45
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:10
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
Başlangıç Saati
14:20
Bitiş Saati
14:30
Aydın Çakır
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 6. Hafta
Konuşmacı
*Lineer hızlandırıcıların yapısı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 7. Hafta
Konuşmacı
*Klinik dozimetri ve dozimetre ekipmanları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 12. Hafta
Konuşmacı
*IMRT: Doz reçeteleme ve tedavi planlarının değerlendirilmesi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Cem Çallı
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyoloji
Başlangıç Saati
19:0d
Bitiş Saati
20:30
Vuslat Yürüt Çaloğlu
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Torasik Radyoterapi Uygulanan Akciğer Kanseri Tanılı Hastalarda Beslenme
Başlangıç Saati
13:15
Bitiş Saati
13:45
Serap Çatlı
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 14. Hafta
Konuşmacı
*Elektronlar ile tedavi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Oğuz Çetinayak
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Rıza Çetingöz
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 16. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Didem Çolpan Öksüz
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*Rektum Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30
Nergiz Dağoğlu
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Olgu Eşliğinde Küçük Hücreli Dışı Akciğer Kanserinde Postoperatif Radyoterapi Yaklaşımı
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*Özefagus ve GEJ Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:30
Ayşe Dağlı Değerli
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 2. Hafta
Konuşmacı
*Radyoaktivite
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ayşe Nur Demiral
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
10:30
Bitiş Saati
11:00
Ahmet Demirkazık
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Medikal Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Fuat Demirkıran
Turkey
Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı
Konuşmacı
*Kanser aşısı, aşı uygulamalarının etkinliği, kanser öncüsü lezyonlar ve yönetimi
Başlangıç Saati
19:30
Bitiş Saati
19:45
Onur Demirkol
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta
Konuşmacı
*Radyofarmasi ve Teranostik yaklaşım
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Serpil Dizbay Sak
Turkey
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Patoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ersoy Doğan
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Selman Emiroğlu
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Olgu Sunumu
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Genel Cerrahi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Serkan Enön
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Cenk Eraslan
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Tülay Ercan
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 5. Hafta
Konuşmacı
*Radyonüklid içeren eksternal radyoterapi cihazları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 12. Hafta
Konuşmacı
*IMRT: Temeli ve inverse planning kavramı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Yeşim Ertan
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mustafa Esassolak
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
12:10
Bitiş Saati
13:00
Sultan Eser
Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı
Konuşmacı
*Türkiye'de ve dünyada rahim ağzı kanseri, gelişiminden sorumlu risk faktörleri, tarama programları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
19:15
İlknur Bilkay Görken
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatörler
Başlangıç Saati
09:55
Bitiş Saati
10:00
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatörler
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Melis Gültekin
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Emel Hacıislamoğlu
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 11. Hafta
Konuşmacı
*3D Konformal radyoterapi: temeli ve tedavi planlaması
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Edward C. Halperin
Ayın Konuğu: Prof. Edward Halperin
Konuşmacı
*Radyasyon onkolojisi, tıp tarihi ve tıp eğitimi üzerine…
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Saiful Huq
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 6. Hafta
Konuşmacı
*Modern accelerators used in radiotherapy
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Pervin Hürmüz
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*Pankreas Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Kamuran İbiş
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Radyasyon Onkolojisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
M. Şefik İğdem
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
13:10
Bitiş Saati
14:00
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
Başlangıç Saati
14:20
Bitiş Saati
14:30
Ahmet Ömer İkiz
Turkey
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Yusuf Kahya
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Emine Serra Kamer
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 14. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mehmet Kantar
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Pediatrik Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Nuri Karabay
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Songül Karaçam
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 17. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon Kazaları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ömür Karakoyun Çelik
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Nazofarenks Kanserlerinde Güncel Tedaviler (KRT Zamanlaması, ART, 2. Seri RT, Olgular Eşliğinde)
Başlangıç Saati
10:10
Bitiş Saati
11:00
Ayten Kayı Cangır
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Göğüs Cerrahisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Esra Kaytan Sağlam
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 4. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
10:30
Bitiş Saati
11:00
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*Son Dokunuş Oturumu
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Nazmiye Kesen
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 16. Hafta
Konuşmacı
*Brakiterapi: QA ve güvenlik
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Pınar Özgen Kıratlı
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Nükleer Tıp
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Talat Kırış
Turkey
Ayın Konuğu: Prof. Talat Kırış
Konuşmacı
*Kutuplardan Galaksilere Yolculuk
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Deniz Kızmazoğlu
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ömer Kitiş
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Esra Korkmaz Kıraklı
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Olgu Eşliğinde Radyasyon Pnömonisine Yaklaşım
Başlangıç Saati
12:45
Bitiş Saati
13:15
Canan Köksal
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 10. Hafta
Konuşmacı
*Bilgisayarlı planlamanın temelleri
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 17. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon Güvenliği
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Murat Köylü
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 14. Hafta
Konuşmacı
*TBI & TSEI
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Meral Kurt
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Halil Küçücük
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Deniz Meydan
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Baş Boyun Kanserleri Radyoterapisinde Beslenme
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:20
Mahmut Müslümanoğlu
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Genel Cerrahi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Murat Okutan
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 4. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon atenüasyonu ve LET
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 5. Hafta
Konuşmacı
*Yüzeyel X ışını ve elektron cihazları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 11. Hafta
Konuşmacı
*3D Konformal radyoterapi: tedavi planlarının değerlendirilmesi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Nezahat Olacak
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 2. Hafta
Konuşmacı
*Atomun yapısı ve nükleer bilimler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ethem Nezih Oral
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Semen Önder
Turkey
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Patoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
H. Fazilet Öner Dinçbaş
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 17. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Nilgün Özbek Okumuş
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 11. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Özhan Özdoğan
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Alaattin Özen
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 16. Hafta
Konuşmacı
*Brakiterapi teknikleri
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Nejat Özgül
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Elgin Özkan
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Nükleer Tıp
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ahu Özkan
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta
Konuşmacı
*Nükleer Tıp Fiziği ve kullanılan Radyonüklitler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Selnur Özkurt
Turkey
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Olgu Sunumu
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Radyasyon Onkolojisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mustafa Özmen
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Zeynep Özsaran
Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ayın Konuğu: Prof. Arzu Yorgancıoğlu
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Meltem Öztürk
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Selnur Öztürk
Brakiterapi Akşamı
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Enis Özyar
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
11:10
Bitiş Saati
12:00
Gökhan Özyiğit
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
Konuşmacı
*Bir radyoterapi merkezi nasıl kurulur?
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 3. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konturlama ve Plan Değerlendirme Kursu-1
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 6. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Şule Parlar
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 10. Hafta
Konuşmacı
*Bilgisayarlı planlama yazılım ve hesaplama algoritmaları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Yücel Sağlam
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 4. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon doz birimleri
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 7. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon dozimetrisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Pınar Mualla Saip
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Tıbbi Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Coşkun Salman
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Jinekolojik Onkoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Sülen Sarıoğlu
Turkey
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mutlay Sayan
Ayın Konuğu: Dr. Mutlay Sayan
Konuşmacı
*Iğdır’dan Harvard’a bir doktor yetişti: “İlk tercihim Radyasyon Onkolojisi”
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Mert Saynak
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 10. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatörler
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:05
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Küçük Hücreli Akciğer Kanseri Tedavisinde Radyoterapi / Son Durum
Başlangıç Saati
10:30
Bitiş Saati
11:00
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatörler
Başlangıç Saati
13:45
Bitiş Saati
14:00
Uğur Selek
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta
Konuşmacı
*Bir radyasyon onkoloğu radyasyon fiziği konusunda neleri bilmeli?
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 7. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta
*Moderatörler
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Fatma Sert
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
Konuşmacı
*GİS Tümörleri Radyoterapisinde Yan Etkiler Ve Yönetimi
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:30
Yasemin Şanlı
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Nükleer Tıp
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Melis Şen
Turkey
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta
Konuşmacı
*Radyofarmasi ve Teranostik yaklaşım
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Duygu Has Şimşek
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Nükleer Tıp
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Erkan Topkan
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 8. Hafta
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Tuncer Turhan
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Beyin Cerrahisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mustafa Tükenmez
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Genel Cerrahi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Alp Usubütün
Turkey
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Patoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ömer Uzel
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:20
Çağlar Uzun
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Esra Ürkmez
Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı
Konuşmacı
*Rahim ağzı kanserinden toplum bilinçlendirilmesinin önemi, sosyal sorumluluk projeleri
Başlangıç Saati
19:15
Bitiş Saati
19:30
Deniz Yalman
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
*Moderatör
Başlangıç Saati
12:45
Bitiş Saati
13:15
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatörler
Başlangıç Saati
09:55
Bitiş Saati
10:00
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatör
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu
*Moderatörler
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Güler Yavaş
Akciğer Kanserinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Küçük Hücreli Dışı Akciğer Kanseri Tedavisinde Radyoterapi / Son Durum
Başlangıç Saati
10:05
Bitiş Saati
10:30
Tuğba Yavuzşen
Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Gözde Yazıcı
Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi
Konuşmacı
*Konuk
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum
Konuşmacı
*Oral Kavite Kanserlerinde Güncel Tedaviler (Yeni Evrelemeye Göre Değişiklikler, Olgular Eşliğinde)
Başlangıç Saati
12:10
Bitiş Saati
13:00
Fazlı Yağız Yedekçi
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 3. Hafta
Konuşmacı
*İyonizan radyasyonun madde ile etkileşimi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 13. Hafta
Konuşmacı
*Kranyal SRS
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Mete Yeğiner
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 8. Hafta
Konuşmacı
*Radyasyon doz dağılımına etki eden faktörler: cihazda ve havada
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ferah Yıldız
Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı
Konuşmacı
*Rahim ağzı kanserinde tedavi, radyoterapinin yeri ve önemi, erken evrede tanının tedaviye yansıması
Başlangıç Saati
19:45
Bitiş Saati
20:00
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
*Moderatör
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
*Radyasyon Onkolojisi
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 15. Hafta
Konuşmacı
*Modern brakiterapi ekipmanları
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Ravza Yılmaz
Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Konuşmacı
*Radyoloji
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Arzu Yorgancıoğlu
Ayın Konuğu: Prof. Arzu Yorgancıoğlu
Konuşmacı
*Kadın ve akademi, COVID, Arzu’nun mutluluk reçeteleri
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Coşkun Yorulmaz
Ayın Konuğu: Prof.Coşkun Yorulmaz
Konuşmacı
*Onkolojide medikolegal Sorunlar
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:00
Sezin Yüce Sarı
Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi
Konuşmacı
Başlangıç Saati
19:00
Bitiş Saati
20:30
Cabir Yüksel
Turkey
Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi
Konuşmacı