Bilimsel Program


05.01.2021
12.01.2021
14.01.2021
19.01.2021
21.01.2021
26.01.2021
28.01.2021
02.02.2021
06.02.2021
09.02.2021
11.02.2021
16.02.2021
18.02.2021
23.02.2021
06.03.2021
09.03.2021
11.03.2021
16.03.2021
18.03.2021
20.03.2021
23.03.2021
25.03.2021
30.03.2021
03.04.2021
06.04.2021
13.04.2021
15.04.2021
20.04.2021
22.04.2021
27.04.2021
04.05.2021
06.05.2021
08.05.2021
20.05.2021
22.05.2021
29.05.2021
30.10.2021
18.05.2022
05.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 1. Hafta

*Moderatörler : Yavuz Anacak , Gökhan Özyiğit , Uğur Selek
Açılış ve tanıtım Yavuz Anacak (19:00 - 20:30)
Radyoterapinin tarihsel gelişimi Yavuz Anacak (19:00 - 20:30)
Bir radyasyon onkoloğu radyasyon fiziği konusunda neleri bilmeli? Uğur Selek (19:00 - 20:30)
Bir radyoterapi merkezi nasıl kurulur? Gökhan Özyiğit (19:00 - 20:30)
12.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 2. Hafta

*Moderatör : Yavuz Anacak
Atomun yapısı ve nükleer bilimler Nezahat Olacak (19:00 - 20:30)
Radyoaktivite Ayşe Dağlı Değerli (19:00 - 20:30)
14.01.2021
19:00 - 20:00
SALON 2

Ayın Konuğu: Prof. Edward Halperin

*Moderatör : Yavuz Anacak
Radyasyon onkolojisi, tıp tarihi ve tıp eğitimi üzerine… Edward C. Halperin (19:00 - 20:00)
19.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 3. Hafta

*Moderatör : Gökhan Özyiğit
İyonizan radyasyon kavramı ve X ışınlarının elde edilmesi Fatih Biltekin (19:00 - 20:30)
İyonizan radyasyonun madde ile etkileşimi Fazlı Yağız Yedekçi (19:00 - 20:30)
21.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konsey Akşamları-1 / Pediatrik Nöroonkoloji Konseyi - Ege Üniversitesi

*Moderatörler : Yavuz Anacak , Emine Serra Kamer
OLGULAR: (19:00 - 20:30)
PONS GLİOMU (19:00 - 20:30)
MEDULLOBLASTOM (19:00 - 20:30)
EPENDİMOM (19:0d - 20:30)
KİAZMATİK GLİOM (19:00 - 20:30)
Beyin Cerrahisi Tuncer Turhan (19:00 - 20:30)
Elif Bolat (19:00 - 20:30)
Pediatrik Onkoloji Prof.Dr. Mehmet Kantar (19:00 - 20:30)
Eda Ataseven (19:00 - 20:30)
Deniz Kızmazoğlu (19:00 - 20:30)
Patoloji Prof.Dr. Taner Akalın (19:00 - 20:30)
Yeşim Ertan (19:00 - 20:30)
Radyoloji Cem Çallı (19:0d - 20:30)
Ömer Kitiş (19:00 - 20:30)
Ömer Kitiş (19:00 - 20:30)
Cenk Eraslan (19:00 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi Yavuz Anacak (19:00 - 20:30)
Emine Serra Kamer (19:00 - 20:30)
Beril Balcı (19:00 - 20:30)
Konuk Gözde Yazıcı (19:00 - 20:30)
26.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 4. Hafta

*Moderatör : Esra Kaytan Sağlam
Radyasyon doz birimleri Yücel Sağlam (19:00 - 20:30)
Radyasyon atenüasyonu ve LET Dr. Murat Okutan (19:00 - 20:30)
28.01.2021
19:00 - 20:30
SALON 6

Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Farkındalık Ayı

*Moderatör : Zeynep Özsaran
Türkiye'de ve dünyada rahim ağzı kanseri, gelişiminden sorumlu risk faktörleri, tarama programları Sultan Eser (19:00 - 19:15)
Rahim ağzı kanserinden toplum bilinçlendirilmesinin önemi, sosyal sorumluluk projeleri Esra Ürkmez (19:15 - 19:30)
Kanser aşısı, aşı uygulamalarının etkinliği, kanser öncüsü lezyonlar ve yönetimi Prof.Dr. Fuat Demirkıran (Turkey) (19:30 - 19:45)
Rahim ağzı kanserinde tedavi, radyoterapinin yeri ve önemi, erken evrede tanının tedaviye yansıması Ferah Yıldız (19:45 - 20:00)
02.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 5. Hafta

*Moderatör : Serap Akyürek
Radyonüklid içeren eksternal radyoterapi cihazları Dr. Tülay Ercan (19:00 - 20:30)
Yüzeyel X ışını ve elektron cihazları Dr. Murat Okutan (19:00 - 20:30)
06.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konturlama ve Plan Değerlendirme Kursu-1

*Moderatör : Gökhan Özyiğit
Akciğer Kanseri SBRT (19:00 - 20:30)
09.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 6. Hafta

*Moderatör : Gökhan Özyiğit
Lineer hızlandırıcıların yapısı Dr. Aydın Çakır (19:00 - 20:30)
Modern accelerators used in radiotherapy Saiful Huq (19:00 - 20:30)
11.02.2021
19:00 - 20:00
SALON 2

Ayın Konuğu: Prof.Coşkun Yorulmaz

Onkolojide medikolegal Sorunlar Coşkun Yorulmaz (19:00 - 20:00)
16.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 7. Hafta

*Moderatör : Uğur Selek
Radyasyon dozimetrisi Yücel Sağlam (19:00 - 20:30)
Klinik dozimetri ve dozimetre ekipmanları Dr. Aydın Çakır (19:00 - 20:30)
18.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konsey Akşamları-2 / Jinekolojik Onkoloji Konseyi - Hacettepe Üniversitesi

*Moderatör : Ferah Yıldız
OLGULAR:
Erken evre Serviks Kanseri
Lokal İleri Evre Serviks Kanseri
Uterusa Sınırlı Endometrium Kanseri
Lenf Nod Metastazı Yapan Endometrium Kanseri
Jinekolojik Onkoloji Coşkun Salman (19:00 - 20:30)
Nejat Özgül (19:00 - 20:30)
Patoloji Prof.Dr. Alp Usubütün (Turkey) (19:00 - 20:30)
Radyoloji Mustafa Özmen (19:00 - 20:30)
Prof.Dr. Deniz Akata (19:00 - 20:30)
Nükleer Tıp Pınar Özgen Kıratlı (19:00 - 20:30)
Tıbbi Onkoloji Zafer Arık (19:00 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi Ferah Yıldız (19:00 - 20:30)
Melis Gültekin (19:00 - 20:30)
Sezin Yüce Sarı (19:00 - 20:30)
23.02.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 8. Hafta

*Moderatör : Erkan Topkan
Radyasyon doz dağılımına etki eden faktörler: cihazda ve havada Mete Yeğiner (19:00 - 20:30)
Radyasyon doz dağılımına etki eden faktörler: hastada Hilal Acar (19:00 - 20:30)
06.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konturlama ve Plan Değerlendirme Kursu-2

Prostat kanseri (19:00 - 20:30)
09.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 10. Hafta

*Moderatör : Dr. Mert Saynak
Bilgisayarlı planlamanın temelleri Canan Köksal (19:00 - 20:30)
Bilgisayarlı planlama yazılım ve hesaplama algoritmaları Şule Parlar (19:00 - 20:30)
11.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Brakiterapi Akşamı

*Moderatörler : Işık Aslay , Fulya Y. Ağaoğlu
Jinekolojik Brakiterapi (19:00 - 20:30)
Son çalışmalar eşliğinde jinekolojik brakiterapi Yasemin Bölükbaşı (19:00 - 20:30)
Olgu Tartışmaları (19:00 - 20:30)
Senem Alanyalı (19:00 - 20:30)
Dr. Kamuran İbiş (19:00 - 20:30)
Halil Küçücük (19:00 - 20:30)
Olgu Sunumları (19:00 - 20:30)
Dr. Meltem Öztürk (19:00 - 20:30)
Selnur Öztürk (19:00 - 20:30)
16.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 11. Hafta

*Moderatör : Dr. Nilgün Özbek Okumuş
3D Konformal radyoterapi: temeli ve tedavi planlaması Emel Hacıislamoğlu (19:00 - 20:30)
3D Konformal radyoterapi: tedavi planlarının değerlendirilmesi Dr. Murat Okutan (19:00 - 20:30)
18.03.2021
19:00 - 20:00
SALON 2

Ayın Konuğu: Prof. Arzu Yorgancıoğlu

*Moderatör : Zeynep Özsaran
Kadın ve akademi, COVID, Arzu’nun mutluluk reçeteleri Prof.Dr. Arzu Yorgancıoğlu (19:00 - 20:00)
20.03.2021
10:00 - 10:05
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatörler : Dr. Mert Saynak , Serap Akyürek
Açılış ve Öğrenme Hedefleri (10:00 - 10:05)
20.03.2021
10:05 - 10:30
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Serap Akyürek
Küçük Hücreli Dışı Akciğer Kanseri Tedavisinde Radyoterapi / Son Durum Uzman Dr. Güler Yavaş (10:05 - 10:30)
20.03.2021
10:30 - 11:00
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Ayşe Nur Demiral
Küçük Hücreli Akciğer Kanseri Tedavisinde Radyoterapi / Son Durum Dr. Mert Saynak (10:30 - 11:00)
20.03.2021
11:00 - 11:30
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Esra Kaytan Sağlam
Oligometastatik Kavramı ve Radyoterapinin Tirozin Kinaz İnhibitörleri ve İmmün Tedaviler ile Kombine Kullanımı Dr. Banu Atalar (11:00 - 11:30)
20.03.2021
11:30 - 12:00
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Prof.Dr. Ethem Nezih Oral
Olgu Eşliğinde Küçük Hücreli Dışı Akciğer Kanserinde Postoperatif Radyoterapi Yaklaşımı Nergiz Dağoğlu (11:30 - 12:00)
20.03.2021
12:15 - 12:45
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Mustafa Cengiz
Olgu Eşliğinde Beyin Metastazlarına Yaklaşım Dr. Züleyha Akgün (12:15 - 12:45)
20.03.2021
12:45 - 13:15
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Deniz Yalman
Olgu Eşliğinde Radyasyon Pnömonisine Yaklaşım Dr. Esra Korkmaz Kıraklı (12:45 - 13:15)
20.03.2021
13:15 - 13:45
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatör : Müge Akmansu
Torasik Radyoterapi Uygulanan Akciğer Kanseri Tanılı Hastalarda Beslenme Vuslat Yürüt Çaloğlu (13:15 - 13:45)
20.03.2021
13:45 - 14:00
SALON 6

Akciğer Kanserinde Güncel Durum

*Moderatörler : Dr. Mert Saynak , Serap Akyürek
Genel değerlendirme ve kapanış (13:45 - 14:00)
23.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 12. Hafta

*Moderatör : Prof.Dr. Fadime Akman
IMRT: Temeli ve inverse planning kavramı Dr. Tülay Ercan (19:00 - 20:30)
IMRT: Doz reçeteleme ve tedavi planlarının değerlendirilmesi Dr. Aydın Çakır (19:00 - 20:30)
25.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konsey Akşamı-3 / Baş ve Boyun Kanserleri Konseyi - Dokuz Eylül Üniversitesi

*Moderatör : Prof.Dr. Fadime Akman
OLGULAR: (19:00 - 20:30)
Primer X Boyun Metastazı
Yerel Bölgesel İleri Evre Hipofarenks Kanseri
Yerel Bölgesel İleri Evre Nazofarenks Kanseri
Yerel Bölgesel İleri Evre Paranazal Sinüs Kanseri
KBB
Ahmet Ömer İkiz (Turkey) (19:00 - 20:30)
Ersoy Doğan (19:00 - 20:30)
Patoloji
Prof.Dr. Sülen Sarıoğlu (Turkey) (19:00 - 20:30)
Radyoloji
Emel Ada (Turkey) (19:00 - 20:30)
Nuri Karabay (19:00 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi
Prof.Dr. Fadime Akman (19:00 - 20:30)
Oğuz Çetinayak (19:00 - 20:30)
Nükleer Tıp
Özhan Özdoğan (19:00 - 20:30)
Tıbbi Onkoloji
Tuğba Yavuzşen (19:00 - 20:30)
30.03.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 13. Hafta

*Moderatör : Prof.Dr. M. Ufuk Abacıoğlu
Kranyal SRS Fazlı Yağız Yedekçi (19:00 - 20:30)
SBRT Fatih Biltekin (19:00 - 20:30)
03.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konturlama ve Plan Değerlendirme Kursu-3

Santral Sinir Sistemi Tümörleri (19:00 - 20:30)
06.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 14. Hafta

*Moderatör : Emine Serra Kamer
Elektronlar ile tedavi Serap Çatlı (19:00 - 20:30)
TBI & TSEI Murat Köylü (19:00 - 20:30)
13.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 15. Hafta

*Moderatör : Yavuz Anacak
Brakiterapi fiziğinin temelleri Yasemin Bölükbaşı (19:00 - 20:30)
Modern brakiterapi ekipmanları Ferah Yıldız (19:00 - 20:30)
15.04.2021
19:00 - 20:00
SALON 2

Ayın Konuğu: Dr. Mutlay Sayan

*Moderatörler : Yavuz Anacak , Dr. Banu Atalar
Iğdır’dan Harvard’a bir doktor yetişti: “İlk tercihim Radyasyon Onkolojisi” Mutlay Sayan (19:00 - 20:00)
20.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 16. Hafta

*Moderatör : Rıza Çetingöz
Brakiterapi teknikleri Alaattin Özen (19:00 - 20:30)
Brakiterapi: QA ve güvenlik Nazmiye Kesen (19:00 - 20:30)
22.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 3

Konsey Akşamı-4 / Akciğer Kanseri Tümör Konseyi - Ankara Üniversitesi

*Moderatör : Serap Akyürek
OLGULAR (19:30 - 20:30)
Erken Evre Akciğer Kanseri (19:30 - 20:30)
Evre IIIA Yassı Hücreli Akciğer Kanseri (19:30 - 20:30)
Nüks Akciğer Kanseri (19:30 - 20:30)
Lokal İleri Evre Akciğer Kanseri (Kalp Pilli) (19:30 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi Serap Akyürek (19:00 - 20:30)
Sümeyra Duru Birgi (19:00 - 20:30)
Medikal Onkoloji Ahmet Demirkazık (19:00 - 20:30)
Patoloji Serpil Dizbay Sak (19:00 - 20:30)
Göğüs Cerrahisi Ayten Kayı Cangır (19:00 - 20:30)
Cabir Yüksel (19:00 - 20:30)
Uzman Dr. Serkan Enön (19:00 - 20:30)
Yusuf Kahya (19:00 - 20:30)
Radyoloji Uzman Dr. Çağlar Uzun (19:00 - 20:30)
Nükleer Tıp Doç.Dr. Elgin Özkan (19:00 - 20:30)
27.04.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 17. Hafta

*Moderatör : Hidayet Fazilet Dinçbaş
Radyasyon Güvenliği Canan Köksal (19:00 - 20:30)
Radyasyon Kazaları Songül Karaçam (19:00 - 20:30)
04.05.2021
19:00 - 20:30
SALON 1

Radyoterapi Fiziği Uzaktan Eğitim Programı 18. Hafta

*Moderatörler : Uğur Selek , Onur Demirkol
Nükleer Tıp Fiziği ve kullanılan Radyonüklitler Ahu Özkan (19:00 - 20:30)
Radyofarmasi ve Teranostik yaklaşım Onur Demirkol (19:00 - 20:30)
Radyofarmasi ve Teranostik yaklaşım Melis Şen (Turkey) (19:00 - 20:30)
06.05.2021
19:00 - 20:00
SALON 2

Ayın Konuğu: Prof. Talat Kırış

Kutuplardan Galaksilere Yolculuk Talat Kırış (Turkey) (19:00 - 20:00)
08.05.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konturlama ve Plan Değerlendirme Kursu-3

Akciğer SBRT (19:00 - 20:30)
20.05.2021
19:00 - 20:30
SALON 2

Konsey Akşamı-5 / Meme Konseyi - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

*Moderatörler : Dr. Mahmut Müslümanoğlu , Dr. Kamuran İbiş
OLGULAR (19:00 - 20:30)
Erken Evre Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Postmastektomi Radyoterapi (19:00 - 20:30)
İleri Yaş Erken Evre Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Lokal İleri Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Bilateral Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Gebelikte Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Erkek Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
İpsilateral Nüks Meme Kanseri (19:00 - 20:30)
Olgu Sunumu Asis.Dr. Selnur Özkurt (Turkey) (19:00 - 20:30)
Olgu Sunumu Selman Emiroğlu (19:00 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi Dr. Kamuran İbiş (19:00 - 20:30)
Radyasyon Onkolojisi Asis.Dr. Selnur Özkurt (Turkey) (19:00 - 20:30)
Genel Cerrahi Dr. Mahmut Müslümanoğlu (19:00 - 20:30)
Genel Cerrahi Dr. Neslihan Cabioğlu (Turkey) (19:00 - 20:30)
Genel Cerrahi Mustafa Tükenmez (19:00 - 20:30)
Genel Cerrahi Selman Emiroğlu (19:00 - 20:30)
Tıbbi Onkoloji Adnan Aydıner (19:00 - 20:30)
Tıbbi Onkoloji Prof.Dr. Pınar Mualla Saip (19:00 - 20:30)
Patoloji Uzman Dr. Semen Önder (Turkey) (19:00 - 20:30)
Radyoloji Ravza Yılmaz (19:00 - 20:30)
Nükleer Tıp Yasemin Şanlı (19:00 - 20:30)
Nükleer Tıp Duygu Has Şimşek (19:00 - 20:30)
22.05.2021
09:55 - 10:00
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatörler : İlknur Bilkay Görken , Deniz Yalman
Açılış ve Öğrenme Hedeflerinin Belirlenmesi (09:55 - 10:00)
22.05.2021
10:00 - 10:30
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : İlknur Bilkay Görken
Özefagus ve GEJ Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları Nergiz Dağoğlu (10:00 - 10:30)
22.05.2021
10:30 - 11:00
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : Esra Kaytan Sağlam
Mide Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları Gamze Aksu (10:30 - 11:00)
22.05.2021
11:00 - 11:30
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : Deniz Yalman
Pankreas Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları Pervin Hürmüz (11:00 - 11:30)
22.05.2021
12:00 - 12:30
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : Dr. Nilgün Özbek Okumuş
Rektum Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımları Dr. Didem Çolpan Öksüz (12:00 - 12:30)
22.05.2021
12:30 - 13:00
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : Müge Akmansu
GİS Tümörleri Radyoterapisinde Beslenme L. Zümre Arıcan Alıcıkuş (12:30 - 13:00)
22.05.2021
13:00 - 13:30
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatör : Meral Kurt
GİS Tümörleri Radyoterapisinde Yan Etkiler Ve Yönetimi Fatma Sert (13:00 - 13:30)
22.05.2021
13:30 - 14:00
SALON 6

GİS Tümörlerinde Neoadjuvan Tedavi Yaklaşımı Kursu

*Moderatörler : İlknur Bilkay Görken , Deniz Yalman
Son Dokunuş Oturumu Esra Kaytan Sağlam (13:30 - 14:00)
Dr. Nilgün Özbek Okumuş (13:30 - 14:00)
Müge Akmansu (13:30 - 14:00)
Meral Kurt (13:30 - 14:00)
29.05.2021
10:00 - 10:10
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

Açılış Prof.Dr. Fadime Akman (10:00 - 10:10)
Mustafa Cengiz (10:00 - 10:10)
29.05.2021
10:10 - 11:00
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

*Moderatör : Dr. Musa Altun
Nazofarenks Kanserlerinde Güncel Tedaviler (KRT Zamanlaması, ART, 2. Seri RT, Olgular Eşliğinde) Ömür Karakoyun Çelik (10:10 - 11:00)
29.05.2021
11:10 - 12:00
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

*Moderatör : Enis Özyar
Orofarenks Kanserlerinde Güncel Tedaviler (HPV+/-, Çalışma Sonuçları, Kurtarma Tedavileri, Olgular Eşliğinde) Dr. Candan Abakay (11:10 - 12:00)
29.05.2021
12:10 - 13:00
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

*Moderatör : Prof.Dr. Mustafa Esassolak
Oral Kavite Kanserlerinde Güncel Tedaviler (Yeni Evrelemeye Göre Değişiklikler, Olgular Eşliğinde) Gözde Yazıcı (12:10 - 13:00)
29.05.2021
13:10 - 14:00
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

*Moderatör : M. Şefik İğdem
Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Ciddi Yan Etkiler ve Rehabilitasyon Dr. Pelin Altınok (Turkey) (13:10 - 14:00)
29.05.2021
14:00 - 14:20
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

*Moderatör : Dr. Ömer Uzel
Baş Boyun Kanserleri Radyoterapisinde Beslenme Deniz Meydan (14:00 - 14:20)
29.05.2021
14:20 - 14:30
SALON 6

Baş Boyun Kanserleri Tedavisinde Güncel Durum

Değerlendirme ve Kapanış Prof.Dr. Fadime Akman (14:20 - 14:30)
Mustafa Cengiz (14:20 - 14:30)
M. Şefik İğdem (14:20 - 14:30)
30.10.2021
10:00 - 10:05
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatörler : Dr. Mert Saynak , Serap Akyürek
Açılış/Öğrenim Hedefleri (10:00 - 10:05)
30.10.2021
10:05 - 10:30
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Serap Akyürek
Timik Tümörlerde Neler Değişti? Fatma Sert (10:05 - 10:30)
30.10.2021
10:30 - 10:55
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Dr. Mert Saynak
Olgu eşliğinde Timik Tümörlerde Radyoterapi ve Planlama Dr. Esra Korkmaz Kıraklı (10:30 - 10:55)
30.10.2021
10:55 - 11:20
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Dr. Durmuş Etiz
Mezotelyoma Tedavisinde Neler Değişti? Bekir Hakan Bakkal (10:55 - 11:20)
30.10.2021
11:20 - 11:45
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Dr. Banu Atalar
Olgu Eşliğinde Mezotelyomada Radyoterapi ve Planlama Dr. Züleyha Akgün (11:20 - 11:45)
30.10.2021
12:00 - 12:25
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Uzman Dr. Maksut Görkem Aksu
Toraksın Germ Hücreli Tümörlerinde Radyoterapi Eda Erdiş (12:00 - 12:25)
30.10.2021
12:25 - 12:50
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Ayşe Nur Demiral
Toraks Sarkomlarında Radyoterapi Alaattin Özen (12:25 - 12:50)
30.10.2021
12:50 - 13:15
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Vuslat Yürüt Çaloğlu
Radyoterapi Uygulanan Nadir Toraks Tümörlerinde Beslenme Dr. Gül Güntürkün Kanyılmaz (12:50 - 13:15)
30.10.2021
13:15 - 13:20
SALON 6

Toraksın Nadir Tümörlerinde Radyoterapi Kursu

*Moderatör : Dr. Mert Saynak , Serap Akyürek
Değerlendirme ve Kapanış (13:15 - 13:20)
18.05.2022
19:30 - 21:30
SALON 5

GROG TOPLANTISI / VAKALAR EŞLİĞİNDE GLİAL TÜMÖRLERE YAKLAŞIM

*Moderatörler : Dr. Kamuran İbiş , Çağlayan Selenge Esen
Tartışmacılar:
Yıldız Güney (19:30 - 21:30)
Vildan Kaya (19:30 - 21:30)
Kübra Toraman (19:30 - 21:30)
Volkan Demircan (19:30 - 21:30)
1. Vaka Eyup Yaşar Akdemir (19:30 - 21:30)
2. Vaka Senay Mutaf (19:30 - 21:30)
3. Vaka Mustafa Denizli (19:30 - 21:30)